vende ose evente kod postar ose adresë

Vende

palmanova logo

PalmaNova

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. e Elbasanit, Bërzhitë

Në ambientet e Palmanovës ofrohen shërbime të ndryshme që shkojnë nga bari, restoranti me kuzhinë tradicionale shqiptare, pishina deri te dhomat e hotelit. Për një...Më shumë →

City Park

City Park

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Autostrada Tiranë - Durrës, Km.12

I vendosur në zemër të Shqipërise në autostradën Tiranë-Durrës dhe i konceptuar si një vend çlodhjeje dhe argëtimi, City Park është sot qyteti më i...Më shumë →

Akademia Hollywood

Akademia Hollywood

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Qemal Stafa, nr. 206

Akademia Hollywood është i vetmi institucion në Shqipëri që ofron kurse të muzikës moderne dhe klasike!

Tirana Rock Climbing Gym

Tirana Rock Climbing Gym

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Ali Visha

Rock Tirana është një palestër lokale ku alpinistët, amatorë apo profesionistë, vijnë të lidhen me alpinistë të tjerë për të sfiduar kufijtë e tyre fizikë,...Më shumë →

Libri Universitar

Libri Universitar

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Abdyl Frashëri

Libri Universitar është një librari e vecantë. Në rradhë të parë është një librari që ka cdo libër të përdorur nëpër universitete dhe jo vetëm,...Më shumë →

Muzeu i Orëve

Muzeu i Orëve

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. 28 Nëntori

Muzeu i Orëve është një muze i ri i hapur pranë ish-dyqanit të një sahatciu në Tiranë, pranë Kullës së Sahatit. Muzeu dokumenton historinë e...Më shumë →