vende ose evente kod postar ose adresë

Të tjera

Akademia Hollywood

Akademia Hollywood

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Qemal Stafa, nr. 206

Akademia Hollywood është i vetmi institucion në Shqipëri që ofron kurse të muzikës moderne dhe klasike!

Tirana Rock Climbing Gym

Tirana Rock Climbing Gym

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Ali Visha

Rock Tirana është një palestër lokale ku alpinistët, amatorë apo profesionistë, vijnë të lidhen me alpinistë të tjerë për të sfiduar kufijtë e tyre fizikë,...Më shumë →

Kursi i lindjes

Kursi i lindjes

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Galeria Tirana

Çdo çift në pritje të fëmijës së parë ka dëshirë të dijë sa më shumë se si duhet të kujdeset sa më mirë për bebin...Më shumë →

TechnoGym

TechnoGym

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Shëtitore Parku i Madh

TechnoGym është një prej prej palestrave të kryeqytetit emri i të cilës flet vete për lluksin dhe komfortin që ofron.

Fitness Forma

Fitness Forma

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Maliq Muço

Fitness Forma, e ndodhur në afërsi të Cirkut të Tiranës, është një palestër e kompletuar. Ajo hap dyert për të apasionuarit e fitness-it nga e...Më shumë →

Nuk Ka Imazh

Mai Tai

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Autostrada Tiranë - Elbasan km. 5

Mai Tai Resort është pozicionuar në një zonë të qetë 5 km larg pranë Tiranës. Në këtë resort ju mund të bëni ctë dëshironi, të...Më shumë →