vende ose evente kod postar ose adresë

Hotel

Jeni duke vizituar Tiranën dhe dëshironi një akomodim pranë qëndrës së kryeqytetit apo në periferinë e gjelbërt, ose thjesht dëshironi ta shijoni kryeqytetin ndryshe duke i lejuar vetes një fundjavë relaksi nën përkujdesin e personelit mikpritës që ofrojnë hotelet tiranase?
Kërkoni këtu për ambientin që do i përshtatej më mirë kërkesave tuaja duke iu referuar përshkrimeve dhe informacioneve mbi tarifat dhe vendndodhjen e secilit prej tyre.

Bristol

Bristol

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Nikolla Jorga

Hotel Bristol është një hotel mjaft prestigjoz dhe i bukur, i cili ndodhet në zemër të Tiranës.

Dhoma Vila Alba

Vila Alba

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Xhorxhi Martini 10

Vila Alba është një Hotel me stil “Boutique” ndodhet në zemër te pjeses se vjeter të qytetit.

stela-tiranaxxl

Hotel Stela

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Dibres Tirana,

Hotel Stela në afërsi me Sheshin e Skënderbej dhe me Muzuen Historik Kombëtar, ju ofron shërbim hotelerie prej 3 yjesh dhe restorant mjaft cilësor.

Mondial Hotel Dhome

Mondial

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Muhamet Gjollesha, 1023

Hotel Mondial me 4 yje, nga më luksozët në Tiranë, me kushte bashkëkohore dhe arkitekturë neoklasike, 28 dhoma me ballkon, ajër të kondicionuar qendror, linjë...Më shumë →

Sokrat Hotel

Sokrat Hotel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Elbasanit, Nr. 81

Hotel Sokrat ndodhet në qendër të qytetit vetëm pak hapa larg nga zonat më të rëndësishme të tij, nga ndërtesat historike dhe nga bulevardi kryesor,...Më shumë →

Nirvana

Nirvana

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Kavajës

Nirvana ofron rehati dhe cilësi. Hoteli është i vendosur vetëm pak metra larg qendrës së qytetit.