vende ose evente kod postar ose adresë

Hotel

Jeni duke vizituar Tiranën dhe dëshironi një akomodim pranë qëndrës së kryeqytetit apo në periferinë e gjelbërt, ose thjesht dëshironi ta shijoni kryeqytetin ndryshe duke i lejuar vetes një fundjavë relaksi nën përkujdesin e personelit mikpritës që ofrojnë hotelet tiranase?
Kërkoni këtu për ambientin që do i përshtatej më mirë kërkesave tuaja duke iu referuar përshkrimeve dhe informacioneve mbi tarifat dhe vendndodhjen e secilit prej tyre.

jolly hotel jashte - tiranaxxl

Jolly Hotel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Sheshi Avni Rustemi

Hotel Jolly është një nga hotelet me 3 yje më tërheqëse në qytetin e Tiranës. Me arkitekturën e tij unike, Jolly Hotel kombinon në mënyrë...Më shumë →

boheme-hotel

La Boheme Hotel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Abdyl Frasheri, Vesa Center

I ndodhur në zonën e famshme Blloku, Hotel La Bohème ofron restorant luksoz, spa dhe qendër fitnesi. Dhomat janë me mobilje mjaft moderne dhe me...Më shumë →

Vila Tafaj

Vila Tafaj

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Mine Peza, Nr. 86

Vila Tafaj me një përvojë 20-vjeçare në këtë fushë, disponon dhoma me telefon, kondicioner, satelit, internet, minibar si dhe sallë konferencash me kapacitet 80 vende.

...Më shumë →
Xheko Imperial

Xheko Imperial

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Ibrahim Rugova

Hotel Xheko Imperial ështëe një hotel i standardit të lartë perëndimor. Dhoma teke, dyshe dhe matrimoniale, me ajër të kondicionuar, sistem alarmi, kuti e ndihmës...Më shumë →

Broadway

Broadway

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr.Emin Durraku, Nr.8

Hotel Broadway një ndër më luksozët në Tiranë, i ndërtuar në vitin 2003 gjendet në një nga zonat më të preferuara të qytetit,pranë stadiumit “Selman...Më shumë →

Gjeli

Gjeli

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr.Don Bosko,Nr. 28

Hotel Restorant Gjeli  ndodhet midis aeroportit dhe qendrës së qytetit. Distanca nga aeroporti është 15 minuta dhe nga qendra 5 minuta me makinë.

Provoni dhe shijoni kuzhinën...Më shumë →