vende ose evente kod postar ose adresë

Hotel

Jeni duke vizituar Tiranën dhe dëshironi një akomodim pranë qëndrës së kryeqytetit apo në periferinë e gjelbërt, ose thjesht dëshironi ta shijoni kryeqytetin ndryshe duke i lejuar vetes një fundjavë relaksi nën përkujdesin e personelit mikpritës që ofrojnë hotelet tiranase?
Kërkoni këtu për ambientin që do i përshtatej më mirë kërkesave tuaja duke iu referuar përshkrimeve dhe informacioneve mbi tarifat dhe vendndodhjen e secilit prej tyre.

Xheko Imperial

Xheko Imperial

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Ibrahim Rugova

Hotel Xheko Imperial ështëe një hotel i standardit të lartë perëndimor. Dhoma teke, dyshe dhe matrimoniale, me ajër të kondicionuar, sistem alarmi, kuti e ndihmës...Më shumë →

Sky

Sky

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Dëshmorët e 4 Shkurtit, Nr.5/1

Sky Hotel ka 38 dhoma që janë dizenjuar në mënyrë të përsosur për t’i dhënë vlerën më të mirë parave. Dhomat janë dizenjuar për të...Më shumë →

Mondial Hotel Dhome

Mondial

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Muhamet Gjollesha, 1023

Hotel Mondial me 4 yje, nga më luksozët në Tiranë, me kushte bashkëkohore dhe arkitekturë neoklasike, 28 dhoma me ballkon, ajër të kondicionuar qendror, linjë...Më shumë →

Rogner Logo

Rogner

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Blv. Dëshmorët e Kombit ,1000

Rogner Hotel ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, me një distancë të përshkueshme në këmbë me Ministritë, Presidencën dhe një pjesë të Ambasadave.

Sheraton Sallon Pritjeje

Sheraton

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Sheshi Italia

Hotel Sheraton që prej vitit 2003, është vendi ekskluziv për takime dhe evenimente. Detajet në arredimin bashkëkohor dhe modern plotësojnë komoditetin e çdo biznesmeni në...Më shumë →

Tirana International Hotel

Tirana International Hotel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Blv. Zogu I

Tirana International Hotel and Conference Center është i pozicionuar ne qendër të kryeqytetit, dhomat kanë një vlerë të jashtëzakonshme. Akomodimi në një nga 166 dhomat...Më shumë →