vende ose evente kod postar ose adresë

Hotel

Jeni duke vizituar Tiranën dhe dëshironi një akomodim pranë qëndrës së kryeqytetit apo në periferinë e gjelbërt, ose thjesht dëshironi ta shijoni kryeqytetin ndryshe duke i lejuar vetes një fundjavë relaksi nën përkujdesin e personelit mikpritës që ofrojnë hotelet tiranase?
Kërkoni këtu për ambientin që do i përshtatej më mirë kërkesave tuaja duke iu referuar përshkrimeve dhe informacioneve mbi tarifat dhe vendndodhjen e secilit prej tyre.

Arbër

Arbër

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Bardhok Biba, Nr.59

Hotel Arbër është vendosur në qendër të Tiranës, shumë pranë institucioneve shtetërore dhe kulturore. Arkitektura moderne dhe teknologjia e bëjnë hotel Arbër të përshtatshëm dhe...Më shumë →

Kotoni

Kotoni

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Donika Kastrioti 4

Shijoni qëndrimi tuaj në Tiranë në një Boutique Hotel i pozicionuar në mënyrë ideale. I ndodhur në qendër të qytetit, në zemër të zonës së...Më shumë →

Dajti Tower | Belvedere Hotel

Dajti Tower | Belvedere Hotel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Komuna e Linzës

Dajti Tower Belvedere Hotel eshte nje investim i kompanise Dajti Ekspres. Kompania ka investuar ne fushen e turizmit duke krijuar kete hotel ne nje nga...Më shumë →

Padam Boutique

Padam Boutique

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Papa Gjon Pali II, 1001

Padam Boutique Hotel dhe Restorant, i vetmi në llojin e tij në Shqipëri, i vendosur në zemër të Tiranës me një stil unik që i...Më shumë →

Hotel de Paris Outside

Hotel de Paris

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Brigada VIII, Nr. 7, 1001

Hotel de Paris përmban dhoma të dekoruara me stil. Kopshti i bukur në oborr është një vend i mrekullueshëm, ku mysafirët mund të marrin mëngjesin...Më shumë →

Vila Tafaj

Vila Tafaj

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Mine Peza, Nr. 86

Vila Tafaj me një përvojë 20-vjeçare në këtë fushë, disponon dhoma me telefon, kondicioner, satelit, internet, minibar si dhe sallë konferencash me kapacitet 80 vende.

...Më shumë →