vende ose evente kod postar ose adresë

Hotel

Jeni duke vizituar Tiranën dhe dëshironi një akomodim pranë qëndrës së kryeqytetit apo në periferinë e gjelbërt, ose thjesht dëshironi ta shijoni kryeqytetin ndryshe duke i lejuar vetes një fundjavë relaksi nën përkujdesin e personelit mikpritës që ofrojnë hotelet tiranase?
Kërkoni këtu për ambientin që do i përshtatej më mirë kërkesave tuaja duke iu referuar përshkrimeve dhe informacioneve mbi tarifat dhe vendndodhjen e secilit prej tyre.

Padam Boutique

Padam Boutique

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Papa Gjon Pali II, 1001

Padam Boutique Hotel dhe Restorant, i vetmi në llojin e tij në Shqipëri, i vendosur në zemër të Tiranës me një stil unik që i...Më shumë →

Firenze

Firenze

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Bulevardi Zogu I-rë

Hotel Firenze është hotel i një standarti të lartë , i themeluar në vitin 2003, i vendosur në qendër të Tiranës. Dhomat janë të rehatshme,...Më shumë →

g-kam qender biznesi

G-KAM

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Kavajes

Qëndra e biznesit G-KAM, e vendosur në rrugën e Kavajës, me kushtet nga me luksoze me ambjente bashkëkohore, ku ju mund të kaloni një ditë...Më shumë →

hotel-nobel

Hotel Nobel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Urani Pano, nr.9

Nobel është një hotel simpatik me 3 yje i vendosur në një pozicion kyç në qendër të Tiranës. Atraksione turistike vendore të tilla si Muzeu...Më shumë →

Capital Tirana Hotel

Capital Tirana Hotel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Qemal Stafa

Qëndroni me ne në qendër të qytetit të Tiranës, në hotelin më të ri të kategorisë superiore 3 yje, Capital Hotel Tirana!

Grand Hotel

Grand Hotel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Ismail Qemali

Grand Hotel është i vendosur në zonën më të frekuentuar të Tiranës, vetëm pak metra larg selive të institucioneve të huaja kryesore ekonomike dhe politike.

...Më shumë →