vende ose evente kod postar ose adresë

Hotel

Jeni duke vizituar Tiranën dhe dëshironi një akomodim pranë qëndrës së kryeqytetit apo në periferinë e gjelbërt, ose thjesht dëshironi ta shijoni kryeqytetin ndryshe duke i lejuar vetes një fundjavë relaksi nën përkujdesin e personelit mikpritës që ofrojnë hotelet tiranase?
Kërkoni këtu për ambientin që do i përshtatej më mirë kërkesave tuaja duke iu referuar përshkrimeve dhe informacioneve mbi tarifat dhe vendndodhjen e secilit prej tyre.

Ejna

Ejna

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Vaso Pasha

Ejna është një hotel i vendosur në zonën e Bllokut në rrugën “Vaso Pasha” 5 metra mbrapa Kinema Agimi, 100 metra nga sheshi qëndror në...Më shumë →

Firenze

Firenze

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Bulevardi Zogu I-rë

Hotel Firenze është hotel i një standarti të lartë , i themeluar në vitin 2003, i vendosur në qendër të Tiranës. Dhomat janë të rehatshme,...Më shumë →

Broadway

Broadway

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr.Emin Durraku, Nr.8

Hotel Broadway një ndër më luksozët në Tiranë, i ndërtuar në vitin 2003 gjendet në një nga zonat më të preferuara të qytetit,pranë stadiumit “Selman...Më shumë →

Theranda

Theranda

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Andon Zako Cajupi, Villa 6 & 7, 1019

Theranda është një hotel elegant në një pozicion qendror, vetëm pak minuta larg zonës së bllokut qendrës argëtuese të Tiranës, por i izoluar...Më shumë →

Sokrat Hotel

Sokrat Hotel

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Elbasanit, Nr. 81

Hotel Sokrat ndodhet në qendër të qytetit vetëm pak hapa larg nga zonat më të rëndësishme të tij, nga ndërtesat historike dhe nga bulevardi kryesor,...Më shumë →

Green House

Green House

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Jul Variboba, Nr. 6

Green House është një prej restoranteve më bashkëkohorë në Tiranë. I ndërtuar në 1936 green house kombinon arkitekturën tradicionale me atë neoklasike.

Restoranti është i vendosur...Më shumë →