vende ose evente kod postar ose adresë

Hotel

Jeni duke vizituar Tiranën dhe dëshironi një akomodim pranë qëndrës së kryeqytetit apo në periferinë e gjelbërt, ose thjesht dëshironi ta shijoni kryeqytetin ndryshe duke i lejuar vetes një fundjavë relaksi nën përkujdesin e personelit mikpritës që ofrojnë hotelet tiranase?
Kërkoni këtu për ambientin që do i përshtatej më mirë kërkesave tuaja duke iu referuar përshkrimeve dhe informacioneve mbi tarifat dhe vendndodhjen e secilit prej tyre.

Eder

Eder

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Kavajës

Hotel Eder ju ofron dhoma të rehatshme, të pajisura plotësisht, në zemër të Tiranës.

Hotel Dinasty

Hotel Dinasty

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Margarita Tutulani

Bukurinë klasike, madhështinë dhe komoditetin mund ta gjeni të ndërthurur në mënyrë perfekte në hotel Dinasty. Një ndër hotelet më të mira në Tiranë, që...Më shumë →

best-wetern-ark-hotel

Best Western Premier Ark

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Aeroporti Ndërkombëtar, Nënë Tereza

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel është zgjedhja ideale për ata që udhëtojnë për qëllime biznesi ose në kohë të lirë. Stil unik dhe vendi strategjik...Më shumë →

Hotel de Paris Outside

Hotel de Paris

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Brigada VIII, Nr. 7, 1001

Hotel de Paris përmban dhoma të dekoruara me stil. Kopshti i bukur në oborr është një vend i mrekullueshëm, ku mysafirët mund të marrin mëngjesin...Më shumë →

Rogner Logo

Rogner

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Blv. Dëshmorët e Kombit ,1000

Rogner Hotel ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, me një distancë të përshkueshme në këmbë me Ministritë, Presidencën dhe një pjesë të Ambasadave.

Kotoni

Kotoni

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Donika Kastrioti 4

Shijoni qëndrimi tuaj në Tiranë në një Boutique Hotel i pozicionuar në mënyrë ideale. I ndodhur në qendër të qytetit, në zemër të zonës së...Më shumë →