vende ose evente kod postar ose adresë

Hotel

Jeni duke vizituar Tiranën dhe dëshironi një akomodim pranë qëndrës së kryeqytetit apo në periferinë e gjelbërt, ose thjesht dëshironi ta shijoni kryeqytetin ndryshe duke i lejuar vetes një fundjavë relaksi nën përkujdesin e personelit mikpritës që ofrojnë hotelet tiranase?
Kërkoni këtu për ambientin që do i përshtatej më mirë kërkesave tuaja duke iu referuar përshkrimeve dhe informacioneve mbi tarifat dhe vendndodhjen e secilit prej tyre.

Hotel Dinasty

Hotel Dinasty

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Margarita Tutulani

Bukurinë klasike, madhështinë dhe komoditetin mund ta gjeni të ndërthurur në mënyrë perfekte në hotel Dinasty. Një ndër hotelet më të mira në Tiranë, që...Më shumë →

Hotel Victoria

Hotel Victoria

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Lluke Kacaj

Të gjitha ambientet e hotelit janë kuruar estetikisht, me vepra të piktorëve dhe artistëve të traditës dhe bashkëkohor shqiptar. Të gjitha ambientet e hotelit janë...Më shumë →

Dhoma Vila Alba

Vila Alba

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Xhorxhi Martini 10

Vila Alba është një Hotel me stil “Boutique” ndodhet në zemër te pjeses se vjeter të qytetit.

Doro

Doro City

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Muhamet Gjollesha

Hotel Doro City është një hotel luksoz me 4 yje, i cili përcakton prestigjin, traditën dhe mikpritjen në një atmosferë të qetë....Më shumë →

g-kam qender biznesi

G-KAM

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Kavajes

Qëndra e biznesit G-KAM, e vendosur në rrugën e Kavajës, me kushtet nga me luksoze me ambjente bashkëkohore, ku ju mund të kaloni një ditë...Më shumë →

Gjeli

Gjeli

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr.Don Bosko,Nr. 28

Hotel Restorant Gjeli  ndodhet midis aeroportit dhe qendrës së qytetit. Distanca nga aeroporti është 15 minuta dhe nga qendra 5 minuta me makinë.

Provoni dhe shijoni kuzhinën...Më shumë →