vende ose evente kod postar ose adresë

Hotel

Jeni duke vizituar Tiranën dhe dëshironi një akomodim pranë qëndrës së kryeqytetit apo në periferinë e gjelbërt, ose thjesht dëshironi ta shijoni kryeqytetin ndryshe duke i lejuar vetes një fundjavë relaksi nën përkujdesin e personelit mikpritës që ofrojnë hotelet tiranase?
Kërkoni këtu për ambientin që do i përshtatej më mirë kërkesave tuaja duke iu referuar përshkrimeve dhe informacioneve mbi tarifat dhe vendndodhjen e secilit prej tyre.

Vila Tafaj

Vila Tafaj

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Mine Peza, Nr. 86

Vila Tafaj me një përvojë 20-vjeçare në këtë fushë, disponon dhoma me telefon, kondicioner, satelit, internet, minibar si dhe sallë konferencash me kapacitet 80 vende.

...Më shumë →
Xheko Imperial

Xheko Imperial

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Ibrahim Rugova

Hotel Xheko Imperial ështëe një hotel i standardit të lartë perëndimor. Dhoma teke, dyshe dhe matrimoniale, me ajër të kondicionuar, sistem alarmi, kuti e ndihmës...Më shumë →

Broadway

Broadway

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr.Emin Durraku, Nr.8

Hotel Broadway një ndër më luksozët në Tiranë, i ndërtuar në vitin 2003 gjendet në një nga zonat më të preferuara të qytetit,pranë stadiumit “Selman...Më shumë →

Gjeli

Gjeli

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr.Don Bosko,Nr. 28

Hotel Restorant Gjeli  ndodhet midis aeroportit dhe qendrës së qytetit. Distanca nga aeroporti është 15 minuta dhe nga qendra 5 minuta me makinë.

Provoni dhe shijoni kuzhinën...Më shumë →

the-rooms-hotel

The Rooms

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. Sami Frasheri, 56

The Rooms Hotel Tirana ekskluzivisht me 4 yje është hoteli më i ri dhe me vendodhjen më prestigjoze në Tiranë.

Hotel Iliria

Hotel Iliria

0 Rishikime Në hartë Shto tek të Preferuarat

Rr. e Elbasanit

I ndërtuar në një lulishte në një zonë elegante të Tiranës, pranë parkut të bukur natyral të qytetit, në rrugën e Elbasanit, ky hotel është...Më shumë →