Love & Dance ofron kurse kërcimi, kitarë e violinë. Kërcime latine si salsa, bachata, merengue, cha cha cha, rueda de casino, bali di gruppo, jive, rumba, tango, vals anglez, vals vienez, hip-hop! Jeni të mirëpritur të gjithë të interesuarit djem dhe vajza të çdo moshe! Pagesa është 2500 lekë të reja/muaj!

 

Ofertë speciale

Ora e pare eshte FALAS, per djemte 2 oret e para FALAS!