vende ose evente kod postar ose adresë

Mirë se vini në TiranaXXL


Kaloni pragun e portës për të soditur apo për tu bërë pjesë e eventeve më të reja që Tirana (XXL) ju ofron. Gjeni se ku doni të hani diçka të shijshme sonte, apo do të pini cocktail-in e radhës. Mbi të gjitha mos harroni të lini mbresat tuaja për filmin, hotelin, partyn etj. duke shkruar disa rreshta apo qoftë edhe duke klikuar një yll! Lundrim të mbarë në Tiranën virtuale!

NJIHNI TIRANËN Të gjithë vendet

tree-house-lounge-tiranaxxl

Tree House Lounge Tirana

Coffee bar / Tea House during the day, Tree House Lounge offers a relaxing & welcoming atmosphere. At night time we serve local winesMë shumë Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
Tony's Bistro

Tony’s Bistro

Restorant me Kuzhine tradicionale te cilin e karakterizon motoja: “Ne s’mund te bejme shume gjera te medha, vetem gjera te vogla me shume dashuri”. Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
Nuk Ka Imazh

B2B SERVICE SHPK

I – Sherbim ne design, si logo, postera, faqosje, etj. II – Sherbime ne fushen online, si website, aplikacione opensource, aplikacione mobile, aplikacione teMë shumë Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
Capital Tirana Hotel

Capital Tirana Hotel

Qëndroni me ne në qendër të qytetit të Tiranës, në hotelin më të ri të kategorisë superiore 3 yje, Capital Hotel Tirana! Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
Hotel Iliria

Hotel Iliria

I ndërtuar në një lulishte në një zonë elegante të Tiranës, pranë parkut të bukur natyral të qytetit, në rrugën e Elbasanit, ky hotelMë shumë Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
boheme-hotel

La Boheme Hotel

I ndodhur në zonën e famshme Blloku, Hotel La Bohème ofron restorant luksoz, spa dhe qendër fitnesi. Dhomat janë me mobilje mjaft moderne dheMë shumë Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
hotel-viktoria

Hotel Victoria

Hotel Victoria, pas ndërhyrjes të thellë për rikonstruksion, dëshiron të japë për vizitorët e saj jo vetëm një shërbim "rutinë", por diçka mëMë shumë Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
best-wetern-ark-hotel

Best Western Premier Ark

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel është zgjedhja ideale për ata që udhëtojnë për qëllime biznesi ose në kohë të lirë. Stil unik dhe vendiMë shumë Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
sarotel-tiranaxxl

Sar’Otel

Sar’Otel është një hotel i pozicionuar në zemër të qytetit të Tiranës, në një ndërtesë e cila është prezente që prej vitit 1938. Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
stela-tiranaxxl

Hotel Stela

Hotel Stela në afërsi me Sheshin e Skënderbej dhe me Muzuen Historik Kombëtar, ju ofron shërbim hotelerie prej 3 yjesh dhe restorant mjaft cilësor. Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
hotel-baron

Hotel Baron

Mirësevini në Hotel Restorant Baron. Ky hotel është një biznes familjar, i ngritur për të plotësuar dëshirat dhe nevojat e klientëve të tij. Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
hotel-nobel

Hotel Nobel

Nobel është një hotel simpatik me 3 yje i vendosur në një pozicion kyç në qendër të Tiranës. Atraksione turistike vendore të tilla siMë shumë Më shumë →

 

0

Shto tek të Preferuarat
ABCom